Browning BAR MK4 Hunter 30-06 Springfield Matte Blued/Walnut Semi Automatic Rifle – 22in
$1,000.00
| Capacity | 4+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 22in |
| Lop | 13.75in |
| Finish | Matte Blued/Walnut |
| Stock | Grade II Turkish Walnut |
| Weight | 7.02lbs |
| Action | Semi Automatic |
| Cartridge | 30-06 Springfield |
| Color | Brown |
| Gun Model | BRN |
| Overall Length | 43.38in |
| Product Line | MK4 Hunter |
| Twist | 1:10in |
| Type | Centerfire |
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed