Browning AB3 Micro Stalker 243 Winchester Blued/Black Bolt Action Rifle – 22in
$450.00
| Capacity | 5+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 22in |
| Lop | 13in |
| Finish | Matte Blued |
| Stock | Black Composite w/Textured Gripping Surfaces |
| Sights | Drilled & Tapped For Scope Base |
| Weight | 6.5lbs |
| Action | Bolt Action |
| Cartridge | 243 Winchester |
| Gun Model | AB3 |
| Overall Length | 46.63in |
| State Compliance | California Compliant Colorado Compliant New York Compliant Washington Compliant |
| Twist | 1:10in |
| Type | Centerfire |
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed