Browning BAR MK 4 Medallion 270 Winchester Matte Nickel Semi Automatic Rifle – 22in
$1,400.00
| Capacity | 4+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 22in |
| Lop | 13 3/4in |
| Finish | Matte Nickel |
| Stock | Turkish Walnut |
| Weight | 7lbs 2oz |
| Action | Semi Automatic |
| Cartridge | 270 Winchester |
| Color | Brown |
| Gun Model | BAR |
| Overall Length | 43 3/8in |
| Product Line | MK 4 Medallion |
| Twist | 1:10in |
| Type | Centerfire |
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed