Browning AB3 Hunter 308 Winchester Blued Bolt Action Rifle – 22in
$500.00
| Capacity | 5+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 22in |
| Lop | 13.6in |
| Finish | Blued |
| Stock | Satin Finish Black Walnut |
| Sights | Drilled & Tapped For Scope Base |
| Weight | 6.7lbs |
| Action | Bolt Action |
| Cartridge | 308 Winchester |
| Gun Model | AB3 |
| Overall Length | 42in |
| State Compliance | California Compliant Colorado Compliant New York Compliant Washington Compliant |
| Twist | 1:10in |
| Type | Centerfire |
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed