Weatherby 307 Range XP 2.0 223 Remington Graphite Black Cerakote Bolt Action Rifle – 22in
$800.00
| Capacity | 5+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 22in-22.99in |
| Finish | Graphite Black Cerakote |
| Stock | Green, Gray, Black |
| Weight | 7.3lbs |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Type | Threaded |
| Cartridge | 223 Remington |
| Color | Black |
| Gun Model | Range XP 2.0 |
| Overall Length | 41-1/2in |
| Product Line | 307 Series |
| Stock Material | Synthetic |
| Threaded | Yes |
| Thread Pitch | 1/2 x 28 |
| Twist | 1:8in |
| Type | Centerfire |
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed