Browning X-Bolt 2 Hunter 30-06 Springfield Matte Blued Bolt Action Rifle – 22in
$850.00
Specifications
| Capacity | 4+1 |
|---|---|
| Barrel Length | 22in |
| Lop | 13 5/8in |
| Finish | Matte Blued |
| Stock | Black Walnut |
| Weight | 6lbs 14oz |
| Action | Bolt Action |
| Cartridge | 30-06 Springfield |
| Color | Brown |
| Gun Model | X-Bolt 2 |
| Overall Length | 42 3/4in |
| Product Line | Hunter |
| State Compliance | California Compliant Colorado Compliant New York Compliant Washington Compliant |
| Stock Material | Wood |
| Twist | 10in |
| Type | Centerfire |
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed