Browning Yellowstone Series YS40 40 Gun Safe – Diamond Black Texture
$1,500.00
| Weight | 563lbs |
|---|---|
| Color | Black |
| Fire Rating | 60 min @ 1400°F |
| Gun Capacity | 40 |
| Inside Dimensions | 33.5in W 53.5in H 18.5in D |
| Lock Type | Electronic Keypad |
| Outside Dimensions | 36in W 58in H 24.5in D |
| Steel Gauge | 12 |
| Type | Gun Safe |
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed